Asystent Działu Inżynierii Komponentów NOx

WORK SERVICE S.A.

Gliwice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Gliwice

Chcesz pracować z fajnymi ludźmi? Chcesz się rozwijać i zarabiać lepiej? Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego renomowanego Klienta, NGK Ceramics, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent Działu Inzynierii Komponentów NOx

Zakres obowiązków:

  • udział w ciągłym usprawnianiu i kontroli procedur;
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z komponentami;
  • nadzór i prowadzenie testów i pomiarów;
  • przygotowywanie analiz i raportów w języku angielskim;
  • współpraca z innymi sekcjami i działami (planowanie produkcji, QA, PE).

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego technicznego;
  • umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • umiejętności analizowania danych przy użyciu MS Excel;
  • umiejętności przygotowywania raportów przy użyciu MS Power Point;
  • wiedzy z zagadnień takich jak APQP, SPC, FMEA, FTA, MSA;
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio pod firmę;
  • bardzo atrakcyjne zarobki;
  • możliwość rozwoju, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • pakiet benefitów: karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna;
  • darmowe autobusy pracownicze z Knurowa, Zabrza, Gliwic, Bytomia, Rudy Śląskiej i Świętochłowic;
  • pracę w godzinach 8.00-16.00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.