Asystent działu handlowego

Swisspol Ltd Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• wsparcie Działu Zamówień Publicznych w zakresie realizacji wygranych przetargów

• zamawianie towarów, fakturowanie, organizacja dostaw do klienta końcowego

• bieżąca obsługa zamówień poprzez sklep internetowy i portal aukcyjny

• pakowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki

• kompleksowa obsługa Klienta (mail, telefon, chat)

• przygotowywanie raportów / zestawień sprzedaży

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (min. 1 rok),

• znajomość obsługi Allegro oraz PrestaShop mile widziana,

• znajomość obsługi Subiekt GT,

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

• wysokie zdolności komunikacyjne i kreatywność,

• umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

• samodzielność i dobra organizacji pracy,

• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Swisspol Ltd Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu istnieje od 1992 r. Na p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja