Asystent Działu Handlowego

Poznań, wielkopolskie

Grupa Termovent Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą i zamówieniami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • przygotowywanie zestawień sprzedaży, analiz i raportów,
  • kontakt z klientami oraz współpraca z handlowcami zewnętrznymi,
  • prowadzenie i kontrola CRM,
  • zadania administracyjno - biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (także studenci),
  • preferujemy osoby zarówno z wieloletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku jak także osoby rozpoczynające karierę,
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • doskonała organizacji pracy,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczną formę współpracy początkowo na umowę zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz list motywacyjny za pomocą przycsiku "Aplikuj".

W CV prosimy umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji produktów mających zastosowanie w technice... grzewczej, sanitarnej i wentylacyjnej (HVAC).
Nasi dostawcy to renomowani producenci z zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi głównie w Europie Zachodniej. Stawiając na jakość dystrybuowanych przez nas produktów, bardzo starannie dobieramy naszych kontrahentów, tak żeby końcowy produkt trafiający do naszego klienta spełniał najwyższe jakościowe wymagania. Aktywnie zarządzamy czasami i wolumenami dostaw, posiadamy dobrze zorganizowaną gospodarkę magazynową, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na terminową obsługę, mimo częstych trudności z dostępnością towarów bezpośrednio u producenta.
Grupa Termovent zapewnia indywidualne podejście do klienta, a znajomość lokalnego rynku połączona z doświadczeniem naszego zespołu w zakresie znajomości produktów i branży pozwala świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Nasze zoptymalizowane działania gwarantują naszym klientom oraz partnerom terminowość dostaw przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Zadowolenie klienta jest naszym niezwykle istotnym czynnikiem.
Cel ten staramy się osiągnąć za pomocą następujących środków:

- gwarancja dokładności dostawy;
- dostawy na czas (just-in-time);
- budowanie więzi i dobrych kontaktów z klientami;
- rzetelność w stosunku do klientów;
W naszym rozwoju stawiamy na rozbudowę naszej oferty o najlepsze jakościowo produkty oraz poszerzanie naszej obecności na kolejnych rynkach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Obsługa klienta