ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO i SERWISU / WROCŁAW

INTERDIGITAL

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca dla młodej lub starszej osoby, w dynamicznie rozwijającej się firmie ( interdigital_ pl, import i dystrybucja multimediów i elektroniki samochodowej).

Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Możliwy niepełny wymiar pracy ! (np. od 10.00 lub 11.00 do 16.00)

Stałe godziny pracy 9.00 - 17.00 poniedziałek - piątek.

Wymagania:

- umiejętność szybkiego sprawnego działania
- pełna sprawność fizyczna
- podstawowa znajomość obsługi komputera (przeglądarka Internetowa, środowisko Windows)
- podstawowa znajomość sprzętu car audio, RTV, elektroniki użytkowej na amatorskim poziomie

Cechy oczekiwane: odpowiedzialność, dokładność, uczciwość, szybkość w działaniu. Nie jest wymagane doświadczenie.

Zadania: pomoc pracownikom Dz. Handlowego i pracownikom Dz. Serwisu, pakowanie wysyłanego towaru (praca nie jest ciężka fizycznie), liczenie paczek, oklejanie towaru, obsługa odbiorów osobistych w sklepie, praca przy komputerze (raporty, aukcje). W perspektywie możliwe jest stałe zatrudnienie w Dz. Handlowym na umowę o pracę.

Oferujemy: interesującą dynamiczną pracę w młodym sympatycznym zespole, stałe godziny pracy + brak nadgodzin, miłą i uczciwą atmosferę w firmie, "normalnych" przełożonych perspektywę stałego zatrudnienia w Dz. Handlowym lub Dz. Serwisu do wyboru, wynagrodzenie odpowiednie do czasu pracy, możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej dynamicznej firmie handlowej.

Zainteresowanych prosimy o szczegółowo dopracowane CV ze zdjęciem na adres: praca(mail)interdigital,pl
Do CV prosimy dołączyć szczegółowy opis posiadanych umiejętności, zainteresowań, doświadczeń, nawet tych mniejszych i niezwiązanych z profilem naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Firma INTERDIGITAL jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem sprzęt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata z możliwością umowy na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie