Asystent ds. zakupów w dziale utrzymania ruchu

Skarbimierz, Opole, opolskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie z branży opakowań
  • Możliwość rozwoju i szkoleń w strukturach organizacji
  • Realny wpływ na rozwój i politykę firmy (wdrażanie własnych pomysłów i usprawnień)
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną - Medicover
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę OK system

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad magazynem części zamiennych (analiza zapasów, robienie zamówień)
  • Odbieranie i przyjmowanie dostaw na magazyn części
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Monitorowanie rynku dostawców i tworzenie alternatywnych źródeł dostawy
Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji , Praca Zakupy / Zaopatrzenie