Asystent ds. wsparcia sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pniewy, wielkopolskie

Miejsce pracy: Pniewy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów
  • Organizacja kalendarza dyrektora zarządu i kierowników sprzedaży
  • Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą
  • Wsparcie kierowników sprzedaży w kontakcie z potencjalnymi klientami i dealerami
  • Kontakt telefoniczny w celu nawiązania relacji partnerskich z potencjalnymi klientami
  • Pomoc w organizacji spotkań w siedzibie firmy

Oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie inżynierskie lub rolnicze
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
    dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, otwartość do nawiązywania relacji z klientami biznesowymi
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta/ki lub w dziale sprzedaży

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy