ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Szczecin
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
ROHLIG SUUS Logistics SA

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne)
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach handlowych

Zakres obowiązków:

  • Rozwój wiedzy z zakresu sprzedaży usług TSL
  • Wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży usług frachtu morskiego i lotniczego
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami
  • Umawianie spotkań handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert
  • Współpraca z działami operacyjnymi

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację z klientami
  • Mile widziane: doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta oraz studia kierunkowe
  • Energia i otwartość na współpracę z Klientem
  • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.