Asystent ds. rozliczeń najmu w dziale księgowości

ATHA Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe ATHA Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. rozliczeń najmu w dziale księgowości:

Do obowiązków pracownika zatrudnionego na w/w stanowisku należeć będzie:
- Rozliczanie wpływów z najmu
- Prowadzenie ewidencji umów
- Przygotowywanie przelewów za opłaty dotyczące mieszkań
- Wystawianie faktur sprzedażowych
- Wprowadzanie dokumentów do systemu rachmistrz
- Naliczanie podatku z najmu
- Skanowanie dokumentów do systemu OCR
- Pomoc w pracach księgowych w dziale
- Bieżący kontakt z klientami biura rachunkowego

Oferujemy:
- zatrudnienie w formie umowy o pracę
- Wsparcie doświadczonej księgowej, wprowadzenie do obowiązków
- Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
- Pracę w miłej atmosferze
- Elastyczny czas pracy
- Pakiet medyczny ENELMED
- Pakiet sportowy MULTISPORT

Wymagania

- wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów
- wcześniejsze doświadczenie w pracy (przynajmniej prace wakacyjne)
- dokładność, skrupulatność
- etyka
- znajomość programów pakietu Office: Word, Outlook , Excel
- umiejętności interpersonalne, łatwość komunikowania się,
- przystępność i pozytywna postawa wobec klientów i pracowników biura rachunkowego
- orientacja na rozwiązywanie problemów, umiejętności organizacyjne oraz inicjatywa w działaniu
- dobra organizacja pracy i wielozadaniowość, sumienność, zaangażowanie
- pozytywne podejście do życia
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność

Prezentacja firmy

ATHA jest renomowanym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa