Asystent ds. realizacji zamówień zagranicznych

Tubes International sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Praca biurowa
  • Kompleksowa obsługa klienta zagranicznego (przyjmowanie, potwierdzanie i terminowa realizacja, organizowanie wysyłki)
  • Przygotowywanie dokumentów eksportowych (wystawianie faktur, przygotowywanie dokumentów do odprawy celnej)
  • Współpraca z działami i oddziałami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa komputera
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych, umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność i precyzja, zdolność logicznego myślenia, zaangażowanie i sumienność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość programu SAP lub IFS

Prezentacja firmy

Tubes International jest firmą handlowo-produkcyjną dostarczającą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Inne