Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/06/2018.

Asystent ds. obsługi klienta z j. niderlandzkim

Wrocław, dolnośląskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, to będziesz odpowiadać za:

  • kontakt e-mailowy oraz telefoniczny z klientem zagranicznym
  • współpracę z działem sprzedaży
  • monitorowanie i zgłaszanie wszelkich niezgodności dot. obsługiwanych procesów

Wyślij do nas swoje CV, jeśli:

  • znasz biegle język niderlandzki (minimum na poziomie C1)
  • potrafisz dobrze obsługiwać komputer w środowisku MS Office
  • posiadasz status studenta (mile widziane)

Co możemy Ci zaoferować?

  • elastyczną formę współpracy, w tym również możliwość pracy zdalnej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • kartę Benefit MultiSport lub prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość połączenia nauki z pracą
  • pracę w firmie o niekorporacyjnej strukturze

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV!

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja Publiczna , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja