Asystent ds. obsługi kanałów sprzedaży

31-871 Kraków, małopolskie

Marketing Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

• wspieranie procesów logistycznych i magazynowych sklepów Grupy MIG,

• księgowanie dokumentów sprzedaży oraz dokumentów magazynowych,

• monitorowanie i wyjaśnianie niezgodności w dostawach towarowych,

• współpraca z salonami sprzedaży spółki w zakresie obrotu towarowego.

Oczekujemy:

• dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1/B2),

• biegłej obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

• umiejętności pracy w zespole,

• samodyscypliny i bardzo dobrej organizacji pracy,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• pracę w branży modowej,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• umowę o pracę,

• pracę w ambitnym i dynamicznym zespole,

• zniżki na nasze produkty w sklepach Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis, Umbro/Lotto,

• możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System,

• udział w imprezach pracowniczych.

Grupa MIG to Firma, która z pasją od 30 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od... kilku lat również za granicami kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy dwóch tysięcy zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Logistyka , Praca Zakupy / Zaopatrzenie