Asystent ds. księgowości z językiem hiszpańskim

Golub-Dobrzyń, Rypin, Brodnica, kujawsko-pomorskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania na tym stanowisku:

• Utrzymywanie prawidłowych i terminowych płatności
• Bieżący kontakt z klientami w celu ustalenia warunków płatności
• Uczestniczenie w comiesięcznym zamknięciu finansów
• Tworzenie i monitorowanie raportów

Nasze wymagania wobec Kandydata:

• Wykształcenie kierunkowe (w trakcie studiów lub bezpośrednio po ich ukończeniu)
• Bardzo dobra znajomość j. hiszpańskiego (B1/B2)
• Chęć do nauki, rozwoju i zdobycia doświadczenia
• Pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole
• Doświadczenie w dziale księgowości (mile widziane)

Oto, co oferujemy:

• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• Bardzo atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Możliwość rozwoju umiejętności twardych i miękkich i kompetencji językowych

Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa