asystent ds. jakości i planowania produkcji

Wolf System Sp. z o.o.

41-100 Siemianowice Śląskie, śląskie

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: 41-100 Siemianowice Śląskie

Wolf System Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą działającą od 29 lat na polskim rynku w kilku gałęziach branży budowlanej. Ponad 50 lat działalności Wolf Grupy potwierdza wieloletnie doświadczenie i tradycję firmy. Ponad 2700 pracowników w całej Europie tworzy wizerunek Grupy Wolf, jako najbardziej wydajnych w branży budownictwa przemysłowego, rolniczego oraz mieszkaniowego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
•przygotowywanie i planowanie zleceń produkcyjnych;
•kontrolowanie realizowanych zleceń na dziale produkcyjnym;
•udział w zarządzaniu logistyką i gospodarką materiałową;
•kontakt z międzynarodową grupą firmy Wolf (telefoniczny i mailowy);
•analiza dokumentacji, prowadzenie zestawień i raportowanie.

•komunikatywna znajomość języka niemieckiego w stopniu mim. B2 (w mowie i piśmie);
•wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe;
•wysoki poziom zdolności organizacyjnych;
•umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów;
•doskonała komunikatywność, otwartość w kontaktach z innymi ludźmi;
•doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku nie jest wymagane;
•prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
•umowę o pracę na pełny etat;
•możliwość przyuczenie do zawodu dla osoby bez doświadczenia zawodowego na danym stanowisku;
•zdobycie nowych doświadczeń poprzez ciekawą i pełną wyzwań pracę;
•pracę w międzynarodowej organizacji;
•elastyczny system czasu pracy;
•pakiet socjalny i sportowo-rekreacyjny;
•grupowe ubezpieczenie na życie;
•służbowe wyjazdy zagraniczne;
•dobrą atmosferę, imprezy integracyjne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem WOLF SYSTEM,
dowiesz się więcej na czym polega nasza praca:
Wolf System Sp. z o.o. Wolf System Sp. z o.o.