Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za:
Współpraca z projektantami, wykonawcami
Wykonywanie wszelkich zadań asystenckich związanych z usługami świadczonymi przez Pracodawcę, m.in. przygotowywanie materiałów organizacyjnych
Uczestniczenie w spotkaniach związanych z realizacją Inwestycji
Współpraca z Klientem oraz podwykonawcami,
Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert handlowych.

Wymagania

Oczekujemy od ciebie:
Wykształcenie wyższe – kierunki techniczne (mile widziani studenci ostatniego roku, jeśli dyspozycyjność wyniesie 5 dni w tygodniu)
Nastawienie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
Doświadczenie w branży - będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Stabilne warunki zatrudnienia
Uczestnictwo w ciekawych projektach

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa