Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji z dużymi możliwościami rozwoju
  • Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR
  • Pakiet socjalny (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Zadania:

  • Obsługa administracyjna pracowników firmy
  • Przygotowywanie umów oraz pozostałych dokumentów kadrowych
  • Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami firmy oraz udzielanie odpowiedzi na ich zapytania
  • Uzupełnianie i przetwarzanie danych w systemach
  • Weryfikacja kompletności dokumentów

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja