Asystent ds. aranżacji wnętrz

31-871 Kraków, małopolskie

Marketing Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Z Nami dowiesz się jak:

• wprowadza się nowe elementy ekspozycyjnie budujące wizerunek marki w punktach sprzedaży

• będziesz współpracował z działem VM i Marketingu tworząc nowe koncepty sklepów, mebli i systemów ekspozycyjnych

Wymagania

• posiadasz wykształcenia wyższe kierunkowe – aranżacja wnętrz, architektura etc. (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)

• znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

• jesteś samodzielny i dobrze organizujesz pracę własną

• komunikatywność i pewność siebie to cechy, które Cię wyróżniają

• znasz takie programy jak: AutoCad i Revit

• jesteś zainteresowany branżą retail

Gwarantujemy:

• umowę o pracę

• super atmosferę i pracę w zgranym zespole

• dużą samodzielność działania

• zniżki na nasze produkty

• możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System

• imprezy pracownicze.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z przykładowym projektem, którym chcesz się pochwalić.

Jesteśmy polską Firmą o zasięgu międzynarodowym. Od ponad 25 lat z sukcesem działamy w... branży odzieżowo-obuwniczej. Jesteśmy właścicielem takich marek jak: Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis i up8. Siecią ponad 200 sklepów docieramy do klientów w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, na Litwie, na Łotwie oraz w Rumunii tworząc miejsca pracy dla ponad 1,5 tys. osób.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Architektura , Praca Grafika / Projektowanie