Konsultant ds. administracyjno-kadrowych (również z orzeczeniem) Wrocław

dolnośląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Proste prace biurowe (układanie i segregowanie dokumentów, tworzenie teczek pracowniczych, archiwizacja, zajmowanie się wysyłka dokumentów do pracowników)

Zapraszamy również osoby NIEPEŁNOSPRAWNE

  • Doświadczenie w pracy biurowej z dużą ilością dokumentów
  • Skrupulatność, dokładność, systematyczność
  • Mile widziane doświadczenie w kadrach / płacach lub zainteresowania w tym kierunku

  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Liczne szkolenia stanowiskowe
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Praca w świetnej atmosferze, pomocnym i zgranym zespole! :)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w naszych strukturach
  • Nieograniczona ilość kawy, herbaty...

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja