Asystent / Doradca Klienta w Salonie Audio Poznań

P.W. Vico

61-545 POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Salon Audio Video audioplaza poszukuje osoby na stanowiska:

- asystent
- doradca klienta

szukasz stałej pracy w czołowej firmie w branży w młodym i kreatywnym zespole? zapraszamy do kontaktu

Wymagania

Bardzo dobra znajomość komputera
Zainteresowanie technologiami audio / video, znajomość trendów
Znajomość rynku urządzeń audio video będzie ważnym atutem
Wysoka kultura osobista
Samodzielność i odpowiedzialność
Inicjatywa, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Ważne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

audioplaza to multimedialny salon stworzony dla tych, którzy marzą o kry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie