ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

ZDI sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2267

Obowiązki:

-wykonywanie podstawowych czynności księgowych wspomagających pracę wykwalifikowanego księgowego
- organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej;
- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
- przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych;
- sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;
- wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów;
- kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących;
- przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami;
- wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych;
- archiwizowanie dowodów księgowych;
- organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.
- wykonywanie bieżących poleceń przełożonego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • dobra organizacja pracy

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse i rachunkowość

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane osoby przygotowujące się do zawodów księgowych min. kurs w stowarzyszeniu księgowych. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Jana Kiepury 6, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy