Opis stanowiska pracy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych i doradczych. Firma istnieje od 19 lat i zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań rozwojowych dla biznesu. Brainstorm Group Sp z o.o. należy do grupy kapitałowej, w której skład wchodzą także firmy Filters International Sp z o.o. oraz Izar Sp z o.o.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent biura

Miejsce pracy: 41-300 Dąbrowa Górnicza

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę gości
  • obsługę poczty przychodzącej i wychodzącej
  • obsługę salki szkoleniowej (przygotowanie kawy, herbaty, zamówienia cateringu)
  • rezerwację biletów, hoteli itd.
  • utrzymywanie standardów porządku w kuchni oraz sali szkoleniowej
  • zamawianie środków czystości oraz niezbędnych artykułów spożywczych
  • obsługę sekretariatu
  • edycje materiałów tekstowych (Word, Power Point)
  • rezerwacje serwisów w celu napraw i przeglądów, myjni samochodowych
  • sporządzanie notatek ze spotkań oraz komunikatów do zespołu
  • wprowadzanie nowych Klientów do bazy danych
  • wyciąganie analizę i przygotowanie raportów z systemu CRM
  • umawianie spotkań wew. i zew.

Wymagania:

  • Entuzjazmu i zaangażowania w pracę
  • Wysokiej orientacji na potrzeby Klienta wew. i zew.
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wnioskowania i syntezy informacji.
  • Chęci ciągłego rozwoju i otwartości na informacji zwrotną
  • Umiejętności biegłego posługiwania MS Word i MS Power Point
  • Znajomości języka angielskiego

W ramach zatrudnienia zapewniamy:

  • dużą ilość wyzwań i okazji do rozwoju
  • narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • uczestnictwo w ciekawych projektach rozwojowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (od 10:00 do 16:00)
  • stawka 16 PLN/h brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM wyłącznie poprzez platformę infopraca.pl

Prezentacja firmy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja