Asystent/Asystentka Zarządu

KONIOR STUDIO

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • kreatywne środowisko pracy z młodym i ambitnym zespołem
  • stabilne zatrudnienie w biurze architektonicznym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą samodzielność w działaniu
  • bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • rozój cennych umiejętności
  • realny wpływ na rozwój organizacji

Zapraszamy osoby gotowe na:

  • organizację i obsługę spotkań biznesowych oraz podróży służbowych
  • zarządzanie kalendarzem Zarządu
  • administracyjne wspieranie Zarządu (w tym monitorowanie przepływu dokumentów, korespondencji, tłumaczenia pisemne i ustne)
  • przygotowywanie prezentacji, raportów oraz protokołów ze spotkań
  • współpracę przy organizowaniu działań oraz przygotowywanie materiałów związanych z marketingiem i budową wizerunku, konkursami i przetargami
  • obsługę sekretariatu i biura
  • dynamiczne tempo pracy i różnorodność tematów
  • podejmowanie nowych wyzwań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie, ekonomia, marketing i pokrewne)
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • inicjatywa w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • determinacja w dążeniu do celu

Prezentacja firmy

Architektura to inspirujący klimat i piękno. To pasja tworzenia dla ludz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media