Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/07/2018.

Asystent/Asystentka w dziale kadr i płac

Wrocław, dolnośląskie

Fortaco Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2600 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji. Obroty firmy wyniosły w 2012 roku 270 mln euro.

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na staż w charakterze:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Pomoc w rekrutacji pracowników na stanowiska produkcyjne
  • Organizacja szkoleń
  • Wsparcie działu kadr i płac w bieżących zadaniach
  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy

Oczekujemy:

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Zdolności organizacyjnych
  • Odpowiedzialności
  • Znajomości pakietu Office, w tym dobrej znajomości pprogramu excel
  • Znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjności minimum 3 pełne dni w tygodniu

Oferujemy: pracę na umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin, pracę w miłej atmosferze w młodym, energicznym zespole w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju

Fortaco is Europe’s leading manufacturing partner for the engineering industry. Fortaco... offers highly specialized engineering competencies across the entire supply chain through its production sites in Finland, Estonia, Poland, Hungary and Slovakia. Fortaco’s service portfolio includes welded components and structures, operator cabins, assembly and turnkey deliveries, as well as machining and outsourcing services. Fortaco was established with the merger of business units from Komas and Ruukki Engineering.

Fortaco Sp. z o.o. in Wrocław is located in the Dozamel’s Industrial Park in Wrocław. The company’s main products are demanding welding of steel structures such as heavy lifting equipment frames, lifting equipment booms, masts and steering axles.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca dla studenta , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja