Asystent / Asystentka projektanta napowietrznych linii WN

Zircon Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Jesteśmy firmą inżynieryjno-handlową o ustabilizowanej pozycji w sektorach elektroenergetyki i telekomunikacji, specjalizującą się w kablach i przewodach elektrycznych oraz świadczącą usługi projektowe i konsultingowe w dziedzinie napowietrznych linii wysokich napięć. Zdobyliśmy dobrą opinię dzięki dostarczaniu Klientom produktów o bardzo wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach oraz dzięki świadczeniu wysokiej klasy usług.

Poszukujemy do naszego rzeszowskiego biura projektów Kandydatki/a na stanowisko:

Od: Zircon Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

Praca pod nadzorem projektanta w nw. zakresie:

  • projektów elektroenergetycznych linii WN napowietrznych lub kablowych
  • opracowywanie dokumentacji projektowej dla przebudów linii istniejących
  • opracowywanie analiz, koncepcji projektowych oraz studiów wykonalności
  • współpraca z Zespołem Projektowym, Inwestorem, Podwykonawcami

Wymagania:

  • wykształcenie lub doświadczenie zawodowe kierunkowe (możliwość zatrudnienia także osób z niepełnym wykształceniem wyższym kierunkowym, studenta)
  • komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • znajomość programu AutoCad
  • znajomość programów pakietu MS Office
  • umiejętność pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • możliwość rozwoju zawodowego (zdobycie uprawnień budowlanych)
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • dodatkowe świadczenia dla pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".