Asystent/Asystentka ds. Rekrutacji i HR

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

90-350 ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych i doradczych realizowanych na zlecenie Klientów firmy;
  • selekcja nadesłanych aplikacji, aktywne poszukiwanie Kandydatów;
  • koordynowanie działań w bazie Kandydatów.

Firma oferuje:

  • Pracę w butikowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze prowadzenia procesów rekrutacyjnych i doradczych;
  • Wsparcie bardziej doświadczonych osób z zespołu;
  • Możliwość dzielenia się pomysłami i realnego wpływania na działania firmy;
  • Pracę w otwartym zespole;
  • Stabilność zatrudnienia;

Oczekiwania:

  • zainteresowanie zagadnieniami z branży HR;
  • gotowość do nauki w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych;
  • wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobyte na praktykach, stażach w obszarze HR będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • sumienność, samodzielność i proaktywność w działaniu, dobra organizacji pracy własnej;
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne; komunikatywność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.