Asystent / Asystentka ds. HR (JĘZYK NIEMIECKI)

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Od: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje do biura w Opolu ASYSTENTKĘ bądź ASYSTENTA ds. HR.

Obowiązki:

  • sprawdzanie znajomości języka niemieckiego
  • Telefoniczna akwizycja i obsługa pracowników Pracodawcy
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Przygotowywanie, segregowanie i kompletowanie dokumentów oraz skanowanie ich archiwizowanie
  • Publikacja ofert pracy
  • Obsługa firmowej poczty elektronicznej
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z naszymi dysponentami zagranicznymi
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Przygotowywanie dokumentów i materiałów dla przełożonego
  • Dbałość o porządek w biurze i gabinecie przełożonego
  • Inne zadania usprawniające prawidłowe funkcjonowanie biura

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prace w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity tj. prywatny pakiet medyczny
  • Możliwość rozwoju i zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego
  • Prace w międzynarodowym środowisku
  • Lokalizacja biura w centrum, blisko PKP

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, w tym komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków, systematyczność, skrupulatność i rzetelność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy w międzynarodowym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasza strona internetowa: http://www.trummer.eu/pl/

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy