Asystent/Asystentka Biura

FallWork Sp. z o.o.

Puszczykowo, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Puszczykowo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja podróży służbowych, rozliczanie delegacji, czasu pracy, sprawdzanie list obecności, naliczanie wynagrodzeń
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w firmie, FAKTURY, ZUS, US i inne
  • kontakt z firmami zewnętrznymi: agencje marketingowe, drukarnie, księgowość i kadry itd.
  • rozliczanie wyjazdów krajowych i zagranicznych, wydatków oraz faktur w elektronicznym systemie obiegu dokumentów
  • organizacja spotkań krajowych i zagranicznych, w tym spotkań integracyjnych
  • zarządzanie recepcją

WYMAGANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane wyższe wykształcenie
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych (mile widziana)
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w nadliczbowych godzinach (okazjonalnie)
  • umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej/znajomość etykiety biznesowej
  • odpowiedzialność, operatywność, zaangażowanie, samodzielność

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę (już podczas trwania okresu próbnego)
  • pracę w rozwojowym, przyjaznym środowisku
  • pełen pakiet socjalny i benefity pozapłacowe