ASYSTENT ARCHITEKTA

31-069 Kraków, małopolskie

DZMT Sp.z o.o Sp.k

Opis stanowiska pracy

opracowywanie koncepcji projektowych oraz analiza nieruchomości,
prowadzenie i koordynacja postępowań administracyjnych oraz budowy,
nadzór nad pracami remontowo-budowlanymi.
praca w zespole
koordynacja zewnętrzny podwykonawców - projektantów branżowych oraz biur współpracujących
Przygotowywanie inwestycji

Szukamy osoby komunikatywnej i skoncentrowanej na rozwoju . Jeżeli chcesz aby twoja praca polegała w 90% na pracy z komputerem - nie aplikuj do nas . Jeżeli nie lubisz pracować na budowie - nie aplikuj do nas. Jeżeli chcesz się rozwijać i pracować w młodym ambitnym zespole zapraszamy.

Wymagania

Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków technicznych.. Znajomości programów AutoCad, Photoshop, Office. Prawo jazdy kategorii B. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Jesteśmy Deweloperem. Specjalizujemy się w tworzeniu małych i średnich projektów w... najbardziej atrakcyjnych enklawach śródmiejskich Krakowa. Nasze rozwiązania to wyrafinowane, a jednocześnie przystępne projekty, który powstały z myślą o potrzebach wymagających Klientów. Naszym mottem jest perfekcja – do tego dążymy przy każdym projekcie. Wynika ono z naszej pasji do nietuzinkowych i niebagatelnych koncepcji. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań oraz uczymy się po to aby dać naszym Klientom zadowolenie i komfort z życia.

Co nas odróżnia od konkurencji:

Kreatywny, unikalny i przemyślany design
Wysoka jakość wykonania
Komfortowa lokalizacja
Funkcjonalne układy wnętrz
W otoczeniu przyrody
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
2.600,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premie / dodatki
Branża / kategoria:
Praca Architektura