ASYSTENT / ADIUNKT w Zakładzie Badań nad Szkolnictwem Wyższym WSIiZ w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie rozwijała się naukowo, pozyskiwała i uczestniczyła w realizacji grantów naukowych i komercyjnych, aktywnie uczestniczyła w pracach organizacyjnych Zakładu, a także prowadziła zajęcia dydaktyczne z zakresu m.in. matematyki, statystyki, ekonometrii.

Wymagania

• wykształcenie wyższe magisterskie/w trakcie studiów doktoranckich/doktorat
• doświadczenie w projektowaniu ilościowych oraz jakościowych badań społecznych i marketingowych
• doświadczenie związane z analizą danych (np. praca z bazami danych, big data, analizy statystyczne)
• umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
• znajomość narzędzi wspierających analizę danych i raportowanie
• umiejętność praktycznego wykorzystania programów do statystycznej analizy danych (m.in. SPSS, Statistica)
• zaawansowana znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
• dokładność, terminowość, rzetelność
• otwartość i umiejętność szybkiego przyswajania informacji, uwarunkowana specyfiką prowadzonych projektów
• wysokie zdolności interpersonalne, tj. umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• miejsce zamieszkania: Rzeszów lub okolice (w przypadku pochodzenia z innej części Polski konieczna deklaracja kandydata o zmianie miejsca zamieszkania)

Prezentacja firmy

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie została powołana 8 m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia