Asystent brokera ubezpieczeniowego

Gardia Broker Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków;

  • bieżące wsparcie brokera w zakresie obsługi procesu ubezpieczeniowego,
  • przygotowywanie materiałów do zapytań oraz slipów brokerskich,
  • pomoc w opracowywaniu programów ubezpieczeniowych oraz rekomendacji,
  • wsparcie przy sporządzania analiz ryzyka,
  • kontakt administracyjny z klientem instytucjonalnym oraz ubezpieczycielem,
  • pomoc w zakresie przygotowywania prezentacji programów ubezpieczeniowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów ( preferowane prawnicze, ekonomiczne),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • posiadanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń gospodarczych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność i rzetelność .

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony),
  • premię uznaniową w zależności od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

firma prowadzi działalność w zakresie brokera ubezpieczeniowego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Ubezpieczenia