Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Area Sales Manager

Miejsce pracy: Kielce
Dla francuskiej firmy specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży rozwiązań do przygotowania gleby, siewu i nawożenia prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska południowo-wschodnia

Zadania:

Opracowanie planu sprzedaży dla sieci dealerów w wyznaczonym regionie
Pozyskiwanie nowych klientów i wsparcie sprzedaży przez dealerów
Nadzorowanie warunków finansowania zakupów
Koordynacja procesu sprzedaży od pozyskania klienta do dostawy produktu
Raportowanie

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Umiejętności handlowe i chęć pracy zespołowej
Gotowość do podróży służbowych w wyznaczonym regionie oraz pracy w systemie Home Office

Nasz Klient oferuje :

Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
System premiowy
Narzędzia pracy (samochód – także do użytku prywatnego, laptop, telefon)
Dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe w siedzibie Klienta we Francji.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.