Area Sales Manager teren Niemiec - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław/Opole/Katowice, zagranica

HRK S.A.

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Area Sales Manager teren NiemiecMiejsce pracy: Wrocław/Opole/Katowice

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji handlowych na terenie Niemiec - część południowa;
  • Pozyskiwanie kontaktów hanldowych mające na celu rozbudowę potrfela klientów;
  • Bycie w kontakcie z Centralą firmy - wdrażanie i realizowanie polityki handlowej;
  • Praca 50% czasu na terenie Niemiec, 50% czasu w systemie Home Office lub w jednej z fabryk w Polsce;
  • Doradztwo techniczne, wsparcie Klientów.

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie w firmie z branży przemysłowej / budowlanej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane budowlane;
  • Biegła znajomość języka niemieckiego;
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych;
  • Umiejętnośc budowania silnych relacji z Kliebtami;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjne wynagordzenie podstaowe i system premiowy;
  • Samochód służbowy;
  • Bogaty pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.