Opis stanowiska pracy

TEGNE Consulting Engineers sp. z o.o. jest biurem projektowym wykonującym projekty konstrukcji w Polsce i Europie. W swoich szeregach skupiamy profesjonalistów, którzy od kilku lat wspólnie projektują obiekty na terenie Polski, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Niderlandów. Nasz zespół składa się z inżynierów doświadczonych w projektowaniu, wykonawstwie, doradztwie i zarządzaniu projektami budowlanymi od fazy wstępnej aż do oddania budynku do użytku.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ARCHITEKT

Miejsce pracy: Poznań

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie z uwzględnieniem optymalizacji projektowych na etapach koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych, zmian w projektach,
  • tworzenie dokumentacji projektowych budowlanych, wykonawczych i powykonawczych,
  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi,
  • zapewnienie realizacji projektów wg określonych standardów, zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • wsparcie zespołu projektowego poprzez opracowywanie koncepcji, optymalizację rozwiązań i przygotowywanie przedmiarów na potrzeby przygotowania ofert wykonawczych,
  • współpracę z projektantami branżowymi oraz inwestorem;
  • analizę dokumentacji technicznej w zakresie kompletności o poprawności technicznej, zgodności z przepisami prawa budowlanego, zgodności z warunkami kontraktowymi,
  • przygotowanie i kompletację wniosków i dokumentów koniecznych do pozyskania zezwoleń lub decyzji w procesie budowlanym, zwłaszcza w celu uzyskania pozwoleń na budowę,

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura lub pokrewne,
  • Doświadczenie min. 2 lata w pracy na samodzielnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej,
  • Dobra znajomość obsługi programów AUTOCAD, pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w użyciu Revit,
  • znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych , jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zaangażowanie, samodzielność w pracach projektowych, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie w zespole z inżynierami z wieloletnim polskim i zagranicznym doświadczeniem,
  • kontakt z projektami realizowanymi w kraju i za granicą,
  • ciekawą pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Prezentacja firmy

TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o. jest biurem projektowym wykonujący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria