Opis stanowiska pracy

Faktoria Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą wielu inwestycji na Śląsku. Realizujemy projekty mieszkaniowe, biurowe w formule D&B „Zaprojektuj i wybuduj”.

Architekt Wnętrz

Miejsce pracy: Katowice

Szukamy osób mających doświadczenie w projektowaniu pomieszczeń biurowych i budynków użyteczności publicznej na wszystkich etapach inwestycji.

Zadania:

·          Opracowanie projektów wnętrz naszych inwestycji,

·          Samodzielne przygotowanie wizualizacji,

·          Samodzielne sporządzenie dokumentacji wykonawczej,

·          Wybór materiałów wykończeniowych,

·          Nadzór prac wykończeniowych na inwestycji,

Wymagania:

·         doświadczenie jako projektant wnętrz od 3-5 lat,

·         znajomość programów: ArchiCad, Artlantis Render i 3DMAX,

·         umiejętność szybkiej i twórczej pracy, tworzenie wizualizacji,

·         sumienność i kreatywność,

·         podstawowa znajomość Prawa Budowlanego

·         doświadczenie od 3-5 lat

·         wykształcenie wyższe magisterskie

·         mile widziane doświadczenie przy projektowaniu wnętrz biurowców i osiedli mieszkaniowych

OFERUJEMY:

·         oferujemy pracę w młodym kreatywnym zespole, w przyjaznej atmosferze, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stabilne zatrudnienie.

·         rodzaj umowy - na czas określony

·         wymiar etatu - na cały etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie