Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Architekt wnętrz

Katowice, śląskie

Mono

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę do wykonywaniu rysunków technicznych projektowanych wnętrz. Szukamy osoby samodzielnej, dokładnej, zaangażowanej, zdyscyplinowanej i koniecznie z umiejętnością opracowywania dokumentacji technicznych. Praca na 1/2 lub cały etat stacjonarnie w Katowicach.

Wymagania

-minimum dwuletnie doświadczenie,
-wykształcenie kierunkowe,
-znajomość środowiska CAD,
-mile widziana znajomość 3ds Max + V-Ray lub sketchup+ V-Ray,

Prezentacja firmy

MONO ® ARCHITEKT WNĘTRZ
To autorska pracownia projektowa założona początkiem 2007 roku... na Śląsku – w mieście Katowice, oferująca pełny zakres usług związanych z projektowaniem wnętrz prywatnych oraz publicznych. Projektowanie wnętrz opieramy przede wszystkim na doświadczeniu, a poparci wieloletnią współpracą ze sprawdzonymi branżowcami oraz wiedzą zdobytą podczas studiów dążymy do niebanalnych rozwiązań. Cenimy minimalizm, oryginalne połączenia, naturalne materiały oraz wyważone proporcje. Projektując, dbamy przede wszystkim o funkcjonalność i ergonomie aby wnętrza były równie wygodne jak i ciekawe wizualnie, uwzględniając indywidualne preferencje naszych klientów zamieszkujących Śląsk czy inny region Polski. Mając na celu obsługę na najwyższym poziomie, znając oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz rozumiejąc, że prostota wymaga perfekcyjnego wykonania i szczególnej dbałości o detale rozszerzyliśmy pole działania naszej Firmy o usługi stolarskie. Daje nam to możliwość uczestniczenia nie tylko w procesie projektowania, ale i tworzenia wnętrz. Każdy projektant wnętrz z naszej pracowni zaoferować może więc kompleksową opiekę nad realizacją zlecenia.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura