Architekt wnętrz

53-413 Wrocław, dolnośląskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • Opracowywanie projektów aranżacji pomieszczeń i ich wizualizacji
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta oraz uzgodnienia dotyczące aranżacji
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej
  • Wybór materiałów wykończeniowych
  • Nadzór na realizacją projektów
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia wyższego o profilu architektonicznym
  • Praktycznej znajomości programu ArchiCAD, Photoshop, Adobe Design
  • Znajomości języka angielskiego (B1/B2)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (okolice pl. Dominikańskiego)
  • Komfortowe wrunki pracy w nowoczesnym biurowcu
  • Pełną wyzwań pracę przy projektach międzynarodowych marek

Prezentacja firmy

Naszą pracą jest znaleźć Ci pracę

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest... największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Pozyskujemy zarówno specjalistów i inżynierów, jak również personel pomocniczy – asystentki, handlowców czy pracowników produkcji. Codziennie ściśle współpracujemy z Klientami z różnych branż dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie idealne miejsce pracy w kraju lub za granicą, a nasi specjaliści zatroszczą się o Twój rozwój zawodowy.

Jedyne co powinieneś zrobić to wybrać najbardziej odpowiadającą Ci formę zatrudnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.
Więcej o nas znajdziesz na www.workservice.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
4.800,00 zł - 5.800,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Architektura