architekt wnętrz

Mono

43-195 Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

MONOdesign. com. pl
Poszukujemy osoby na pełny etat (praca w biurze w Katowicach), do opracowywania dokumentacji technicznej 2d projektowanych wnętrz i mebli. Oprócz kreślenia rysunków CAD mile widziane umiejętności wizualizowania wnętrz 3d.
Wymagane wykształcenie kierunkowe: architekt / architekt wnętrz oraz minimum dwuletnie doświadczeni na podobnym stanowisku.
Portfolio oraz CV prosimy przesłać poprzez portal.

Wymagania

-minimum dwuletnie doświadczenie,
-wykształcenie kierunkowe,
-znajomość środowiska CAD,
-mile widziana znajomość 3ds Max + V-Ray lub sketchup+ V-Ray,

Prezentacja firmy

MONO ® ARCHITEKT WNĘTRZ <br/>Projektujemy wnętrza od 2007 roku. Inspiru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura