Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Architekt Wnętrz Okrętowych

Miejsce pracy: Finlandia, Turku

Kowalski Consulting to wyspecjalizowany operator usług inżynieryjnych i konsultingowych dla sektora offshore, budowy i remontów jednostek pływających oraz konstrukcji stalowych i budowalnych, działający na rynku od roku 2007, oferujący usługi w formule metodologii EPCM, oraz branżowej rekrutacji technicznej, w obszarze:

  • zarządzania projektami,
  • przygotowania dokumentacji projektowej, konstrukcyjnej oraz technologicznej,
  • technologicznej analizy oraz optymalizacji kosztów wytworzenia produktu,
  • kwalifikacji dostawców oraz usług i/lub materiałów,
  • nadzoru technologiczno - wykonawczego,
  • całościowych usług podwykonawczych,
  • rekrutacji i selekcji kadry technicznej.

Obecnie w związku z przygotowaniem dokumentacji projektów statków pasażerskich budowanych w Holandii szukamy osób do pracy na stanowisku:

Interior Architect – Architekt Wnętrz Okrętowych - Inventor

Zadania:

  • Analiza funkcjonalna części projektu dotyczącej zabudowy modułów statku – dużych jednostek pasażerskich,
  • Przygotowanie planu generalnego modułów, oraz planu oprzyrządowania,
  • Przygotowanie planów pokładów oraz kabin,
  • Przygotowanie dokumentacji montażowej,
  • Kreślenie dokumentacji detali design w Inventor,
  • Przygotowanie listy materiałowej,
  • Dokumentacja klasowa GL DNV.

Wymagania:

  • Biegła znajomość Autodesk Inventor.
  • 2 letnie doświadczenie w projektowanie wnętrz (detail design) w budynkach mieszkalnych lub przemysłowych, bądź konstrukcji okrętowych,
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji okrętowych, oraz znajomość norm GL DNV,
  • Znajomość jęz. angielskiego.

Oferta:

  • estońska umowa o pracę,
  • 50 godzin pracy tygodniowo,
  • praca w rotacji 6/2 tygodnia,
  • 2300 € netto m-c,
  • 30 € diety dziennie,
  • opłacone przeloty i powrót do i z Finlandii,
  • opłacone zakwaterowanie,
  • rozpoczęcie projektu październik 2017.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj