Architekt Rozwiązań IT

HRK S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla klienta z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku będącego liderem w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, poszukujemy aktualnie kandydata na poniżej przedstawione stanowisko:

Architekt Rozwiązań ITMiejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Proponowanie różnych wariantów rozwiązania dopasowanych do wymagań klienta
  • Wytwarzanie architektury rozwiązania i prowadzenie nadzoru architektonicznego w projektach
  • Łączenie obszaru technicznego z biznesowym w ramach projektu
  • Współpraca z architektem IT w wypracowywaniu pryncypiów i standardów architektonicznych
  • Współpraca z analitykami biznesowymi i pomoc w definiowaniu wymagań niefunkcjonalnych
  • Udział w wycenie zadań, etapów prac i całych projektów

Wymagania:

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość jednej z kompetencji:
    • Znajomość technologii webowych, bazodanowych i integracyjnych,
    • Znajomość SAP
    • Znajomość systemóm klasy BPMS
  • Doświadczenie w obszarze HealthCare
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Znajomości różnych zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań
  • Znajomości wzorców architektonicznych
  • Zaangażowania
  • Samodzielności
  • Doświadczenia w pracy w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi
  • Znajomości narzędzia Enterprise Architect
  • Znajomość notacji Archimate, UML lub innej służącej do modelowania architektiry

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.