Architekt krajobrazu ze znajomością j. angielskiego, Zawonia, województwo dolnośląskie

FreeKids s.c.

Zawonia, Trzebnica, Oleśnica, Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma FreeKids s.c. jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Architekt krajobrazu ze znajomością j. angielskiego

Miejsce pracy: praca stacjonarna w miejscowości ZAWONIA, woj. dolnośląskie

Jeżeli:

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedaży na rynku międzynarodowym
  • Masz wiedzę na temat eksportu
  • Rozumiesz potrzeby klienta i potrafisz znaleźć na nie rozwiązanie
  • Nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktów oraz współpracą w zespole
  • Potrafisz budować wieloletnie relacje
  • Jesteś osobą kreatywną, masz głowę pełną pomysłów
  • Swobodnie porozumiewasz się w j. angielskim (mile widziana znajomość języka niemieckiego, francuskiego)
  • Potrafisz posługiwać się: AutoCAD, Photoshop, Sketchup (mile widziana znajomość programu Inventor)
  • Posiadasz prawo jazdy kat.B

Zadania na tym stanowisku:

  • Opracowywanie koncepcji urządzeń dostosowanych do potrzeb klienta
  • Tworzenie ofert sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi
  • Prowadzenie akcji marketingowych
  • Udział w targach oraz delegacjach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów przy naszym wsparciu
  • Udział w targach oraz delegacjach na całym świecie
  • Dajemy możliwość realizacji swojej pasji poprzez działania spójne z polityką firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria