AR Accountant with French

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
AR Accountant with FrenchMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Monitowanie i analiza należności oraz ich egzekwowanie,
  • Współpraca z zespołem handlowym, działem obsługi klienta oraz innymi działami,
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz dbając o jej dobrą reputację i wizerunek,
  • Utrzymywanie procedur operacyjnych zarządzania kredytami,
  • Zarządzanie wstrzymywaniem/zwalnianiem przesyłek z przyczyn kredytowych,
  • Uczestniczenie w globalnych i doraźnych projektach,
  • Przygotowywanie raportów oraz wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w działach finansowych,
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową oraz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na rozwój,
  • Możliwość przyczynienia się do tworzenia nowych struktur w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Łodzi,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.