AR Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
AR AccountantMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Księgowanie płatności,
  • Rozliczanie faktur,
  • Procesowanie potrąceń w systemie oraz weryfikacja zasadności potrąceń,
  • Codzienna praca z programem SAP,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze księgowości,
  • Znajomość programu SAP,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Możliwość uczesnictwa w różnorodnych projektach międzynarodowych,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Dofinansowanie karty sportowej,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.