Application Managment Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta z branży bankowości

Application Managment EngineerMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • application managment aspects;
  • przygotowanie kompilacji oprogramowania, wydanie pakietów i ich wdrożenie;
  •  monitoring i utrzymywanie stabilnego działania produktu

Wymagania:

  • application managment experience (MS Windows, Red Hat Linux, IBM WebSphere, Tomcat);
  • SQL, databases (Oracle, MS SQL Server);
  • Cloud solutions (basic);
  • Scripting Skills (basic);

Oferujemy:

  • częściową pracę zdalną
  • elastyczne godziny pracy
  • parking
  • szkolenia i konferencje
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa i lunchowa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.