Application Engineer with French

Olsztyn, Hybrid HO model, warmińsko-mazurskie

Sopra Steria Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Location: Katowice, hybrid HO model

Language: French

Working hours: Mon-Fri 6h00-20h00 (3 shifts) + on-call

Tech Stock:

  • Linux/Unix
  • VTOM, WEBSPHERE, IBM HTTP SERVER, APACHE/PHP, NETBACKUP, RUBRICK, CFT, NEWTEST, VMWARE, CUCUMBER, RARITAN, ORACLE, SYBASE, MYSQL, EXADATA. CITRIX, KIBANA, JENKINS, PUPPET, OPENSHIFT, IAAS, PAAS

Responsibilities:

  • Providing 2nd line technical support for customer applications based on UNIX/LINUX
  • Proactive monitoring, troubleshooting incidents and change management regarding the customer infrastructure
  • Creation, update and maintenance operational documentation and procedures

What we offer:

  • interesting projects
  • private medical care
  • Benefit platform
  • possible group life insurance
  • co-financing for kindergarten or nursery
  • internal and external trainings, certifications and participation in conferences
  • foreign language courses
  • cool team

Jesteśmy francuską firmą z branży IT z siedzibą w Katowicach. Zatrudniamy ponad 1000 osób.... Wspieramy kilkudziesięciu klientów zarówno w obszarze Infrastructure Management (Monitoring, Service Desk, Back Office, Administracja 2 i 3 linii wsparcia, m.in. Windows, Linux, Virtualization, Cloud) oraz Apps Services (Java, .Net). Realizujemy zadania w językach: francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, angielskim. Na osoby rozpoczynające swój rozwój w IT czeka pakiet szkoleń, które ułatwią pracę z narzędziami klienta. W firmie odnajdą się zarówno pasjonaci języków obcych, jak i specjaliści IT. Tworzymy międzynarodowe środowisko umożliwiające wymianę różnych doświadczeń zawodowych, wartości oraz kultur. Organizacja różnego rodzaju wydarzeń sportowych, charytatywnych, imprez oraz konkursów jest możliwa dzięki otwartości i zaangażowaniu naszych pracowników. Zapraszamy na naszą stronę www.soprasteria.pl, na Facebooka oraz Instagram: soprasteria_pl; #soprasteria_kato.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Project Management