Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz realizować się w:

  • tworzeniu i opiniowaniu umów,
  • przygotowywaniu opinii prawnych,
  • pracy z naszymi Klientami,
  • sporządzaniu pism procesowych i wniosków oraz reprezentowaniu Kancelarii w postępowaniach sądowych
  • i administracyjnych,
  • doradztwie prawnym w zakresie czynności związanych z prowadzoną działalnością firmy.

...i jesteś:

  • aplikantem radcowskim II lub III roku,
  • komunikatywny i samodzielny w działaniu,
  • doskonałym organizatorem pracy własnej (także pod presją czasu),
  • sumienny i rzetelny,

proponujemy Ci:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość współpracy po zakończeniu aplikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. poprzez rozbudowany system szkoleń wewnętrznych),
  • pracę w rozwijającej się kancelarii, która obsługuje prestiżowych Klientów i zatrudnia zgrany zespół
  • profesjonalistów,
  • możliwość awansu oraz pracy w rożnych działach kancelarii, przy ciekawych sprawach,
  • benefity w postaci dodatkowych premii kwartalnych, prywatnej opieki medycznej i wyjść integracyjnych oraz
  • pyszną kawę :)

Zainteresowaliśmy Cię?

Prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres

Prezentacja firmy

Kancelaria w swojej działalności koncentruje się na kilku wybranych dzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura