APLIKANT RADCOWSKI - oferta zatrudnienia

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Szanser

31-514 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• bieżące doradztwo prawne oraz obsługa prawna klientów kancelarii,

• sporządzanie projektów pism procesowych,

• przygotowywanie oraz opiniowanie umów,

• zastępstwo procesowe w postępowaniach przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi,

• udział w negocjacjach.

Wymagania

• wykształcenie wyższe prawnicze,
• status aplikanta radcowskiego (oferta adresowana także do osób rozpoczynających aplikację od stycznia 2018 r.),
• udokumentowane co najmniej półroczne doświadczenie na stanowisku związanym ze stosowaniem prawa,
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• otwartość, systematyczność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w działaniu.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Szanser-Smagacz w Krakowie, należąca do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura