AP Junior Accountant

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie będziesz rozwijać się w zakresie księgowości to czytaj dalej!

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania osób, które pragną zdobyć doświadczenie na stanowisku AP Junior Accountant.

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie faktur zakupowych
  • Weryfikacja faktur oraz kontrola poprawności wprowadzanych danych
  • Przygotowywanie przelewów i ich weryfikowanie
  • Generowanie danych do zamknięcia miesiąca
  • Kontakt z dostawcami i innymi firmami w języku polskim i angielskim
  • Czynny udział w projektach księgowych i optymalizacji procesów
  • Praca w systemie SAP

Profil kandydata

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
  • Wykształcenie ekonomiczne - finanse, rachunkowość i pokrewne
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Terminowość i dbałość o szczegóły
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • Indywidualna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju w księgowości
  • Możliwość balansu między pracą w biurze a w domu - to Ty wybierasz 2 dni w tygodniu, które spędzisz na home office
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page