AP Accountant with Italian

Łódź, łódzkie

Antal Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

For our client, SSC/BPO SECTOR, we are looking for Finance & Accounting Specialist with Italian

Requirements:

  • English and Italian on at least B2 level
  • 2 years of experience in Accountancy area
  • higher education (at least Bachelor degree)
  • eager to grow your accounting skills
  • excellent attention to detail and accuracy
  • customer orientation
  • Finance & Accounting education, and SAP knowledge will be an asset!

Key Responsibilities:

  • Ensuring efficiency and high quality of Accounts Payable or Accounts Receivable processes
  • Doing day-to-day operations (reconciliations and accounts monitoring, preparing standard reports, period closing tasks) and activities in one of following areas:
  • invoice and T&E processing, responding to vendor queries, payments processing
  • credit risk management, applying cash on accounts receivable

We offer:

  • Working for prestige Client
  • Possibility to participate in process transition
  • No trial period
  • Internal training program
  • Great atmosphere
  • Set of social benefits to choose from
  • International projects
  • Opportunity to develop your career!

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest... w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

W Antal od zawsze cenimy ekspercką wiedzę, dlatego jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych w Polsce zaczęliśmy działać w ramach wyspecjalizowanych dywizji. Branżowe ukierunkowanie naszych konsultantów sprawia, że są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, posiadającymi unikalną wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi oraz najnowszych trendów na rynku pracy.

Do każdego z projektów angażujemy indywidualnie dobrany zespół specjalistów Antal. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, gwarantującą osiągnięcie celu oraz satysfakcję z przeprowadzonych działań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa