AP Accountant with German

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

Wykonywanie codziennych transakcji księgowych w AP:

  • księgowanie faktur
  • obsługa zapytań dostawców za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu
  • przygotowywanie płatności
  • zapewnienie wysokiej jakości i profesjonalnej codziennej obsługi księgowej w ramach uzgodnionego SLA
  • budowanie dobrych relacji, efektywna komunikacja z klientami i współpracownikami firmy
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • identyfikacja potencjalnych ulepszeń procesu

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia w obszarze finansów i księgowości, mile widziane doświadczenie w SSC
  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie księgowe lub podobne)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2), mile widziana znajomość j. angielskiego
  • znajomość SAP - dodatkowy atut
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • dobra organizacja i chęć do nauki
  • duch pracy zespołowej

Oferta:

  • stanowisko w stabilnej i międzynarodowej firmie
  • praca na pełen etat
  • przyjazna kultura organizacyjna
  • umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym, podpisywana bezpośrednio z naszym klientem
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy w różnych krajach o różnych kulturach
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i kursów zawodowych, ubezpieczenie na życie, możliwości pracy zdalnej, owoce, imprezy integracyjne, gry wideostrefa wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne, program poleceń pracowników

Nr ref. APA/037/AKO
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy