AP Accountant with German (Junior-Senior)

Katowice, śląskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Project information:

  • Industry: Certification Services
  • Type of progect: finance / accounting
  • Location: Katowice
  • Working hours: flexible working hours, Mon-Fri, 8-9.30 am. (8h)
  • Required languages: German (B2) English (B2)
  • Renumeration: 7000 pln/gross (variable pay based on individual experience)

Project scope:

  • Cost analysis in relation to the budget
  • Preparation of AP monthly reports
  • Processing invoices
  • Providing support for matters related to finance in other departments
  • Account reconciliation
  • Payment checks

Requirements:

  • Very good command of German (B2)
  • Very good command of English (B2)
  • At least one year of experience in finance or accounting (position offer based on the experience)
  • Knowledge of the accounting process
  • Good knowledge of MS Office Excel
  • Excellent communication and interpersonal skills
  • Strong analytical skills and attention to detail
  • Ability to work in a team

We offer:

  • Long-term cooperation based on employment contract
  • Private medical care with a very attractive offer
  • Multisport sports card
  • Co-financing for foreign language learning
  • Cooperation and possibility to gain experience whilst working in a professional international team.

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa