AP Accountant with Czech - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
AP Accountant with CzechMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zgodne z procedurami księgowanie zobowiązań i wszelkie działania z tym związane,
  • Prawidłowe i terminowe przetwarzanie faktur od dostawców,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami i partnerami biznesowymi,
  • Odpowiadanie na zapytania od dostawców za pomocą telefonu oraz maila,
  • Identyfikacja potencjalnych ulepszeń procesu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości (mile widziane doświadczenie w strukturach SSC),
  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego umożliwiająca komunikację biznesową,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (dodatkowym atutem będzie znajomość programu księgowego SAP),
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.